Lista wystawców

 

WYSTAWCY IX EDYCJI KIERMASZU ZIELONA ARENA

oraz JARMARKU WIELKANOCNEGO

24-25 marca 2018 

 

 

 

 

Sławomir Tkaczyk

 

Blazer Piotr

 

RAFKOM

Rafał Komorowski

 

 

Burek Wacław

 

 

 

Gospodarstwo Ogrodnicze

Teresa i Michał Siuda

 

 

Jaroń Mariusz

 

 

Wyroby z Wikliny Andrzej Zanewiat

 

Plantacja drzew i krzewów ozdobnych

Dariusz Niemyjski

 

 

Ogrodnictwo

Andrzej Weber

 

 

 

 

 

Zielony Ogród

Maria Poliwodzińska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mikrozet

Moncef Bouhajeb

 

 

 

Natura Maciej Prager

 

 

Nalewki Gniewski Dwór

Lidia Galińska

 

 

Gospodarstwo Rolno Ogrodnicze

Miroslaw Szmit

 

Gospodarstwo Szkółkarskie

Małgorzata Ignaciuk

 

Kontusz

Mirosław Górzyński

Słaro

 

Hermanowski Krzysztof

 

Firma Magdan

Maria Miłosz

Babcia Regina

 

 
BIŻU
Sebastian Krzyżycki 
 
 
BAR-WAL HANDEL OBWOŹNY
Baraniczenko Walerij
 

 

 

ThaiFun
Sławomir Maciuk 
 

Krzysztof Perucki

 

 
FPHU WANBI
 

 

 

 
 
Mamoń
Monika Godlewska
 
 
 
 
Marco Polo
Marcin Pilewski 
 
 
 
BETTA
Beata Nadziak
 
 
 
 
Pracownia Projektowa
Elżbieta Furmańczyk
 
 
 
Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne
Anioł

 

Karimex
Krystyna Rybacka 
 
 
Ekopolar
Bartłomiej Ruciński
 
 
ROLNICZY HANDEL DETALICZNY
EWA KIERSZNOWSKA 
 

 

DAWID WIELGOSZ LECHIT

 

Pasieka Rodzinna Kaweckich

 

Lech Małgorzata

 

Mariusz Jedamski & Sylwia Michalska

 

Skulls Wioletta Lazarewicz

 

Rita Kaskoniene

 

Oponki u Ilonki

 

 
Ramzes
Pasymowski Arkadiusz
 
 
Iwona Lewandowska
 

PPHU Smak Natury 

 

Jerzy Krakowiak

 

Tratwy-Nogat Edyta Szustak

 

SYNERGIA PARTNER SP. Z O.O.

 

 

Gospodarstwo Ogrodnicze Uliszewscy

 

 

 

PHU AURA POL ZYGMUNT GROSZYK

 

 

Primario Grande sp. z o.o. 

 

Centrum Ogrodnicze Anna Jusis

 

 

Ogrodnictwo Kwiatowe Marciniak

 

 

Arpex Arkadiusz Olkowski

 

Daniel Ruszel Ogrodnictwo

 

 

Betra Lisiecki

 

 

Szkółka Drzew Owocowych Suszek

 

 

Bogdan Dziedzic
Lampy Ogrodowe

 

 

Szkółka drzew owocowych gospodarstwo ekologiczne
Mirosław Szymala

 

 

Specjalistyczny Zakład Ogrodniczy
Ryszard Pętoś

 

 

Anna wszystko dla domu

 

 

Beata i Sławomir Stasik

 

 

DO-RO Mateusz Wesołowski

 

 

Józef Kasprowicz

 

 

ZAKŁAD MASARSKI TOMUŚ TOMASZ REIHS

 

 

Marrem Renbisz Jerzy

 

 

Gospodarstwo Ogrodnicze Krzysztof Szymura

 

 

Centrum Ogrodnicze Jan Wasiak

 

 

Gospodarstwo Rolno Ogrodnicze
Waldemar Ślesicki

 

 

Waśkowicz Dominik

 

 

Studio Zieleni A&Ł Sułek - Łukasz Sułek

 

 

Sośniakowy Mir

 

 

JAAR

 

 

Editur Edyta Wiadrowska

 

 

SAPR Iława

 

 

Prosperity Radosław Borczak

 

 

Beata Czubińska

 

 

Anna Godlewska

 

 

Monika Godlewska Kołacz na okrągło

 

 

Kaliński Krzysztof

 

 

Beti Hafciarstwo

 

 

Marek Wołodźko

 

 

Rajzer Wojciech Jagiełka

 

 

Stępień Anna

 

 

PPHU Immanuel Cetera Zdzisław

 

 

Ewa Mardo

 

 

Bożena Król

 

 

Smak Historii Kacper Łój

 

 

Bird

 

 

Katarzyna Kalwas

 

 

Urszula Parchoniuk

 

 

Dom Pomocy Społecznej w Grazymach

 

 

Dom Pomocy Społecznej w Rożnowie

 

 

Pasja Leszek Paszek

 

 

Hary Pro

 

 

Naturalne pieczywo Adam Kuśmierski

 

 

Małachowski Marek

 

 

MINERAŁY-WYROBY Z MINERAŁÓW

 

 

Armilla  Biżuteria Artystyczna

 

ROX EVENTS

 

GABIS PRO

 

 

OSKAR DEBSKI

 

 

ANDREA URBANSCY

 

 

MONIKA JANUSZEWSKA

 

MAR  Mariusz Stefanowicz

 

FABRYKA OKIEN